Samen onderwijs mooier maken

Ons werk draait om kinderen, groeiend van klein naar groot, uniek en talentvol. Iedere dag bieden wij hen meesterlijk onderwijs gegeven vanuit liefde voor het vak.

onderwijs met een eigen gezicht

Wij geloven erin dat professionals samen tot de mooiste dingen in staat zijn, vertrouwend op elkaars vakkundigheid.  De diversiteit aan kennis, talenten en functies maakt iedereen van toegevoegde waarde in het onderwijs aan onze leerlingen, zo gezegd: onderwijs met een eigen gezicht.

Werken bij Stichting Penta is kiezen voor een organisatie die volop in ontwikkeling is. De kwaliteit van het bijzonder onderwijs en de mensen die er werken, staan bij ons centraal. Dat vraagt iets van de professionals die bij ons werken en zegt iets over de wijze waarop zij gefaciliteerd worden.

Er zijn op dit moment geen vacatures beschikbaar.

Open sollicitatie

Ga jij samen met ons het onderwijs mooier maken? Dan kun je via dit formulier een open sollicitatie versturen.

Naam(Vereist)
Naar welke functie solliciteer jij?(Vereist)
Max. bestandsgrootte: 8 MB.

Stage lopen

Wil jij leren hoe wij iedere dag onderwijs mooier maken? Laat ons weten wie je bent.

Naam(Vereist)
Welke stageplek zoek jij?(Vereist)